Promocja 'Trade-up to XenDesktop 4′ kończy się z dniem 30.VI.2010 roku. A więc zostały 2 miesiące aby zamienić istniejącą infrastrukturę XenApp na kompletne pakiet rozwiązań XenDesktop.

Jakie argumenty przemawiają za dokonaniem trade-up?

  1. Trade-up jest wykonywany w promocji trwającej do końca czerwca 2010. Oznacza to, że w przyszłym roku taki ruch albo nie będzie możliwy, albo będzie znacznie droższy.
  2. Dzięki trade-up’owi, masz możliwość zwiększyć posiadaną pulę licencji po cenach, niemożliwych do uzyskania w innych wariantach.
  3. Trade’up do licencji XenDesktop przyniesie w kolejnych latach oszczędności  i pozwoli zmniejszyć koszty subskrypcji (subskrypcja licencji XenDesktop jest tańsza niż XenApp).
  4. Pakiet XenDesktop stanowi (jedyne na rynku) kompleksowe rozwiązanie umożliwiające wirtualizację. Migracja licencji umożliwi wykorzystanie nie tylko XenApp ale również innych komponentów XenDesktop (dostarczanie desktopów), XenServer (wirtualizacja maszyn). A więc, dzięki trade-up’owi otrzymujesz pełen pakiet rozwiązań, którego XenApp stanowi jedynie część.
  5. Gartner i inne niezależne firmy szacują, że tzw. „Wirtualizacja desktopów” pozwoli zaoszczędzić firmom około 40% kosztów, związanych z utrzymaniem infrastruktury!
  6. „Wirtualizacja desktopów” jest w obecnej chwili tematem nr 1 w USA i Europie Zachodniej a dokonanie trade-up’u da Twojej firmie do ręki wszystkie niezbędne licencje i technologie już dzisiaj, umożliwiając płynne i, de facto, bezkosztowe wdrożenie tej technologii w przyszłości i utrzymanie pozycji lidera w zakresie rozwiązań informatycznych.

Tagged with →  
Share →