Firma Anything wspiera wizję wirtualnych środowisk pracy, w których pracownicy mają zapewniony bezpieczny dostęp do zasobów firmy z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem dowolnych urządzeń. Głęboko wierzymy, że model środowiska pracy zmienia się, aby w przyszłości „miejsce pracy” mogło być wszędzie i zawsze a jednocześnie koszty utrzymania środowiska IT będą niższe, dzięki centralizacji i konsolidacji zasobów. Chcemy wspierać tę wizję.

Aby urzeczywistnić tę wizję, oferujemy usługi projektowania, implementacji oraz utrzymania scentralizowanych środowisk, zapewniających szybki i bezpieczny dostęp do dowolnych zasobów firmy. W oferowanych rozwiązaniach wykorzystujemy produkty firmy Citrix, światowego lidera w dziedzinie dostępu do zasobów.

By móc zapewnić usługi na najwyższym poziomie, zatrudniamy specjalistów z największym w Polsce doświadczeniem we wdrażaniu usług terminalowych i środowisk dostępowych. To właśnie ludzie i ich doświadczenie stanowią największy zasób naszej firmy. Nasi inżynierowie stale poszerzają swoją wiedzę a ich doświadczenie jest poparte tytułami Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE) oraz Citrix Certified Enterprise Administrator (CCEA).

[singlepic id=20 w=320 h=240 float=left]Projektując i wdrażając rozwiązania dostępowe zawsze kierujemy się potrzebami klienta, aby jak najlepiej dopasować się do nich i zapewnić infrastrukturę spełniającą wszystkie specyficzne wymagania.

Wierzymy, że możemy zaoferować usługi i rozwiązania, które zmienią sposób postrzegania „miejsca pracy”, umożliwiając dostęp do zasobów z dowolnego miejsca na świecie. Wierzymy, że dzięki temu ludzie będą mogli czerpać ze swojej pracy więcej satysfakcji a firmy – więcej korzyści.

Chcemy, aby nasza firma była na Polskim rynku liderem wdrażania i wsparcia usług terminalowych i metod dostępu do zasobów.

Share →